საბურღი პრესის საერთო სიმძლავრე 750 W (TDP207502)
ბოლო 15 საათში გაყიდული 18 პროდუქტი
იყიდება სწრაფად! 11-ზე მეტი ადამიანია კალათაში
  • ძაბვა: 230V – 50Hz
  • სიმძლავრე: 750 W
  • დატვირთვის გარეშე სიჩქარე: 180 – 2,770 ბრ/წთ/წთ
  • ჩოკი: 20 მმ
  • ზურგის სიჩქარის პარამეტრები: 16
  • spindle TRAVAL: 70 მმ
  • სვეტის დიამეტრი: 70 მმ
  • ბაზის ზომა: 460 X 270 მმ
  • მაგიდის ზომა: 290 X 290 მმ
  • მთლიანი სიმაღლე: 160 სმ
28 ადამიანი ათვალიერებს ახლა
  • შეამოწმეთ ნიშანი სავარაუდო მიწოდება: 3 სამუშაო დღემდე
  • ვიზა ბარათი
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover ბარათი
  • Apple Pay
გარანტირებული უსაფრთხო და უსაფრთხო გადახდა
ბრენდები
მიმოხილვები
ჯერ არ არის მიმოხილვები.
იყავი პირველი, ვინც მიმოიხილა “TOTAL DRILL PRESS 750W (TDP207502)”