ჯამური სისქის პლანერი 1.500 W (TTKP15001)
ბოლო 10 საათში გაყიდული 4 პროდუქტი
იყიდება სწრაფად! 20-ზე მეტი ადამიანია კალათაში
  • ძაბვა:220-240V~50/60Hz
  • შეყვანის სიმძლავრე: 1500 W
  • მინ. ჭრის სიგრძე: 127 მმ
  • ჭრის მაქსიმალური სიგანე: 318 მმ (12,5")
  • ერთჯერადი მაქსიმალური ჭრის სიღრმე: 2.5 მმ
  • ჭრის სიღრმის დიაპაზონი: 5 ~ 153 მმ
  • კვების სიჩქარე: 8 მ/წთ
  • დანის სიჩქარე: 9000 r/წთ
  • შეფუთულია მუყაოს ყუთში
30 ადამიანი ათვალიერებს ახლა
  • შეამოწმეთ ნიშანი სავარაუდო მიწოდება: 3 სამუშაო დღემდე
  • ვიზა ბარათი
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover ბარათი
  • Apple Pay
გარანტირებული უსაფრთხო და უსაფრთხო გადახდა
ბრენდები
მიმოხილვები
ჯერ არ არის მიმოხილვები.
იყავი პირველი, ვინც მიმოიხილა “TOTAL Thickness Planer 1.500W (TTKP15001)”