სულ თვითმმართველობის - პრაიმინგის გამანადგურებელი ტუმბო 1.100 W (TWP311006)
ბოლო 10 საათში გაყიდული 20 პროდუქტი
იყიდება სწრაფად! 8-ზე მეტი ადამიანია კალათაში
  • ძაბვა: 230V – 50Hz
  • სიმძლავრე: 1.100 W (1.5 HP)
  • მიწოდების სიმაღლე: 60 მ
  • ნაკადის სიჩქარე: 4.200 ლიტ/სთ
  • შეწოვის სიმაღლე: 9 მ
  • დამაკავშირებელი მილის დიამეტრი: 1" X 1"
25 ადამიანი ათვალიერებს ახლა
  • შეამოწმეთ ნიშანი სავარაუდო მიწოდება: 3 სამუშაო დღემდე
  • ვიზა ბარათი
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover ბარათი
  • Apple Pay
გარანტირებული უსაფრთხო და უსაფრთხო გადახდა
ბრენდები
მიმოხილვები
ჯერ არ არის მიმოხილვები.
იყავი პირველი, ვინც მიმოიხილა “TOTAL SELF – PRIMING JET PUMP 1.100W (TWP311006)”