TOTAL TRSLI1151 Li-ion Reciprocating Saw
293
9 products sold in last 14 hours
Selling fast! Over 19 people have in their cart
  • Voltage: 20V
  • No-load speed: 0-2800/min
  • Cutting capacity: Metal: 8mm, Wood: 115mm