TOTAL SELF – PRIMING JET PUMP 1.100W (TWP311006)
ბოლო 10 საათში გაყიდული 20 პროდუქტი
იყიდება სწრაფად! 8-ზე მეტი ადამიანია კალათაში
  • VOLTAGE: 230V – 50Hz
  • POWER: 1.100W (1.5HP)
  • DELIVERY HEIGHT: 60m
  • FLOW RATE: 4.200 Lit / h
  • SUCTION HEIGHT: 9m
  • DIAMETER OF CONNECTING PIPE: 1” X 1″
26 people are viewing this right now
  • Check Mark Estimated Delivery : Up to 3 business days
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
  • Apple Pay
Guaranteed Safe And Secure Checkout
brands
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TOTAL SELF – PRIMING JET PUMP 1.100W (TWP311006)”