TOTAL TS5152542 Table saw
1360
2 products sold in last 6 hours
Selling fast! Over 12 people have in their cart
  • Model no. TS5152542
  • Voltage: 220-240V ~ 50/60Hz
  • Input power: 1500W
  • No-load speed: 4500/min
  • Blade diameter: 254mm (10″)
  • Cutting capacity: 90°: 80mm (Max.), 45°: 55mm (Max.)
  • Table size: 725*490mm, Left & Right extensions: 440*125mm, Rear extension: 460*125mm