TOTAL THT576004 Tile Cutter
103
19 products sold in last 1 hour
Selling fast! Over 18 people have in their cart
  • Size: 600 mm
  • Cutting thickness: 12 mm
  • Steel base size: 815 X 195 cm
  • Thickness of the base: 2 mm