TOTAL THT121251 25 Pcs 1/2″ Socket Set
185
2 products sold in last 18 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
  • 18 pcs 1/2″ Sockets: 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 27mm, 30mm, 32mm
  • 2 pcs 1/2″ Extension bar: 125mm, 250mm
  • 1 pc 1/2″ Sliding T-bar: 250mm
  • 1 pc 1/2″ Universal joint
  • 2 pcs Spark plug sockets: 16mm, 21mm