TOTAL Thickness Planer 1.500W (TTKP15001)
ბოლო 10 საათში გაყიდული 4 პროდუქტი
იყიდება სწრაფად! 20-ზე მეტი ადამიანია კალათაში
  • Voltage:220-240V~50/60Hz
  • Input power:1500W
  • Min.Cutting Length: 127mm
  • Max.Cutting Width: 318mm(12.5″”)
  • One time Max.Cutting Depth:2.5mm
  • Range of Cutting Depth:5~153mm
  • Feeding Speed:8m/min
  • Blade Speed:9000r/min
  • Packed by carton box
25 people are viewing this right now
  • Check Mark Estimated Delivery : Up to 3 business days
  • Visa Card
  • MasterCard
  • American Express
  • Discover Card
  • Apple Pay
Guaranteed Safe And Secure Checkout
brands
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TOTAL Thickness Planer 1.500W (TTKP15001)”